10 Eylül 2009 Perşembe

bardak altlıkları

temel ps şablonlarından kesilecek bardak altlıkları nasıl olur acaba diye bunları yapmıştım.

bunlar şimdilik sadece prototip ama eğer uygulamaya geçerse en uygun malzeme renkli kalın asetat kullanmak olur sanırım. biraz uğraştırır ama maket bıçağı ile kesilebilir. hem de temizlenebilir olur.
yada daha basiti, kağıttan kesilir de, şeffaf koli bandı ile kaplanır:)

denemek isteyen olursa, bu da şablonları..

7 yorum:

 1. sergunum
  harikasın gene.. güzel bir fikir.. ve çokca malzeme alkternatifi var gerçekten.. denesemmi acaba dedim bir an sağıma soluma bakayım varmı buna uygun bir malzeme :)
  olursa haber veririm.. selamlar...

  YanıtlayınSil
 2. ooy çok heyecan yaptım ben şimdi...ben bunlardan istiyoruum acil tarafından hemdeee....yapıcam hemen... :)

  YanıtlayınSil
 3. selam canım çok sık olmuş bardak alttlıkları

  YanıtlayınSil
 4. Çok şık olmuş canım ellerine sağlık bayıldım:))

  YanıtlayınSil
 5. Sergun'cuğum, ufaktefek.com da satışın var mı?Bu site pasajdan parça parça ürünleri koymuş satıyor.Senin adın ve 2 ürününü gördüm.Alıcı parayı oraya yatıracak, satıcının bundan haberi yok.Alıcıları kazıklama sitesi.Zaten benim ürünler 5 aydır satılmadı kaldırdım pasajdan.Biri pasajın başını yemeyi kafaya koymuş.Bloglardan satış da yasakmış.En iyisi gittigidiyor a koy.

  YanıtlayınSil
 6. evet benim de haberim var ufaktefek'den. pasaj'a bildirdim durumu. mahkemeye gideceklerdi en son.
  benimkiler de duruyor öylece pasajda, bi hareket yok:)

  YanıtlayınSil
 7. Merhaba uzun zamandır dandik uydurma dikiş bloglarından sonra güzel bir bloğa rastlıyorum.Gördüğüm kadarıyla tasarım şablonu kullanmayı çok seviyorsunuz benden size küçük bir tavsiye googleda "psp mask" yazıp arama yapın önünüze harika kalıplar çıkacak aslında onlar imaj kalıbıdır ama çıktısı alınırsa harika tasarım kalıbı olurlar eğer iyi birşeyler bulamazsanız size arşivimin bir resmini gönderebilirim.Beğendiğiniz birşeyler olursa size gönderirim.

  Benim bloğum;Http://denizaslim.blogcu.com masklarda beğendiğiniz olmzsa bana buradan ulaşabilirsiniz.Bu arada çalışmalarınız harika olmuş

  YanıtlayınSil