15 Eylül 2009 Salı

çamaşır günü:))

bu 10 marifette yayınlanmıştı bir kaç gün evvel. benim de elimde minyatür mandallarım olunca denemek istedim. önce bilgisayarda çizip çıktılarını aldım. beyaz kağıtta iyi durmayınca, bi derginin en sonundaki sarı sayfayı kullandım:) bi dahakine direk renkli kağıda almak lazım çıktıyı..
orjinalinde atlet, etek, t-shirt ve pantolon vardı. ben buna ek olarak 3 tane farklı elbise ve bi bolero ekledim:)) bolero not yazmak için çok küçük ama eğlence olsun diye öylesine çizmiştim:)
minyatür mandallarla bir parça ipe tutturdum hepsini ve iki ucundan küçük bantlarla bilgisayarın hemen karşısındaki duvara yapıştırdım. sıkılınca kaldırırım artık.

bu fotoğrafları çektikten hemen sonra da üzerlerine notlar yazarak küçük bir sürpriz girişiminde bulundum bakalım tepki ne olacak:))7 yorum:

 1. Mubarek Kadir Geceniz hayirlara vesile olsun ins.. Medinem

  YanıtlayınSil
 2. çok şirin görünüyorlar ellerinize sağlık

  minik süprizler çoğunlukla çok ses getirir:)))

  YanıtlayınSil
 3. Çok tatlı olmuşlar Sergun'cuğum.Ellerine sağlık.Adresini yeniden yükledim.Eskisini sildim.Bir sürü yazını kaçırmışım meğer.Ben de diyorum ''hep 10marifete koyuyor yazıları da niye bloguna koymuyor?'' Meğer bendeymiş hatâ.

  YanıtlayınSil
 4. teşekkür ederim.

  adresi yenilediğim için böyle bi sorun çıktı neduk. çözülmüş olmasına sevindim

  YanıtlayınSil
 5. Segun naaptın sen Sergun!!!!
  Bunlar tam yemelik.
  Çıtır çıtır
  Ellerine sağlık, harikasın

  YanıtlayınSil
 6. yazdığınız gibi bolero çok küçük ama küçük olan herşeydeki tatlılık ona da bulaşmış,özellikle gözümü ondan alamadım.maşallah çok da yeteneklisiniz ve yaptığınız sürprizden de anlaşılacağı gibi çok da düşüncelisiniz :)

  YanıtlayınSil
 7. teşekkür ederim diidem. bolero sahiden çok cici oldu:)

  YanıtlayınSil