10 Aralık 2009 Perşembe

baykuş broş

içlerinde bu baykuşun da olduğu bardak altlıkları yapıyordum ki, onları yarım bırakıp broşa geçtim.
yaptığım işlerde biraz böyleyimdir, aklıma o an ne eserse, hangisini yapmaktan daha zevk alacaksam, beni mutlu edecekse hoop o işe atlarım:)
böyle böyle bir sürü yarım işim var bitmeyi bekleyen, e bir de herşey gözümün önünde olsun istediğimden bizim çalışma odası tam bir pazar yeri gibi:) her yerde bişey var:)

bu biraz da okuldan kalma bi alışkanlık aslında. tam da proje yetiştirme derdindeyken "şu kalemim nerdeydi, bu kitaptan da faydalanmam gerek bulamıyorum" işkencesiyle uğraşmamak için herşey elimin altında olurdu. tabi bu zamanla genişleyerek "daha fazla şeyin" ortalarda olmasına doğru gitti.

aslında hepsi arasıra kutulara yerleştirilir, düzenlenir, raflara dizilir. sonra yavaş yavaş yine ortalığa çıkarlar:) kardeşim; "bu oda bir milyoncu dükkanı gibi, ıvır zıvır herşey var diyor" :))
siz de benim gibi misiniz yoksa ben mi çok çöpçüyüm:))

2 yorum:

  1. hiç farkımız yok inan...bende şirkette öyleydim...aman ha unuturum diye herşey elimin altında, gözümün önünde olsun isterdim :)

    YanıtlayınSil
  2. Şaşkın baykuşu çok sevdim. Süpersin.
    Hobi odam olsa kesin dağınık olurdu. Aslında bir hobi köşem var ama eşim dalga geçti, bunlar ne zaman bitecek diye, gözüne batmasın diye topladım. O yüzden şimdi kutudalar. Ama görmeyince unutuyorum.

    YanıtlayınSil