14 Ocak 2010 Perşembe

ağaçlar

bu ağaç broşlardan en sağdakini postlarımdan birinde yazmıştım zaten, diğer ikisi yeni.
ortadakinin resmi internettendi, yani biçim olarak. renkler birebir böyle değildi ama ben elimdeki renkleri birbirine yakıştırarak kullanmaya çalıştım..

bu yazıyı hazırlarken bi yandan da "babam ve oğlum film müzikleri" dinliyorum, epeydir dinlememiştim iyi geldi:) farklı bi keyif veriyor bu müzikler insana, belki hafif hüzün bulaşmış bi keyif..
o ne güzel filmdi öyle.. hele Çetin Tekindor'un hastanede aile bireylerine oğlunun hastalığını anlattığı sahne, elleri titreyerek.. yine olsa yine izlerim heralde ve her izleyişimde de gözlerim doluyor, bile bile, garip :)

neyse benden bu akşamlık bu kadar, minik tatlı bir kıza minik pembe baykuşlar yapmalıyım:))
herkese keyif dolu bir akşam diliyorum..

6 yorum:

 1. Ağaçların görüntüsü sıcacık. Ellerine sağlık.

  YanıtlayınSil
 2. Baykuşlu bişiyler daha çok olabilir mi:)

  YanıtlayınSil
 3. ay şükür canım sonunda bloguna sorunsuzca girebildim. Başıma geleni burayada yazayım belki birine faydası olur!

  Sergun sayfasında ki güncellemeleri Blog listemde görebiliyordum fakat siteye giriş yapmak istediğimde; " Web sayfası görüntülenmiyor" yazısını alıyordum. Sergun listelerimden sildim, tekrar ekledim ama bir düzelme yok!
  İnternette küçük bir araştırma yaptım. Sorunun dnsden yada Ssl,tls durumundan kaynaklanabileceğini okudum. Hemen ayarları yaptım. Ayarlar şu şekilde İnternet Explorer/Özellikler/Gelişmiş/Güvenlik kısmından SSL ve TLS yazanlara tik koydum. O sırada bir düzelme olmadı ama sabah geldiğimde SERGUN!cuğumun sayfasına rahatlıkla girebildiğimi gördüm. Sanırım ayarları yaptıktan sonra yeniden başlatmak gerekiyormuş:) Ben bu ayarlarla düzeldiğini düşünüyorum. Başına bu tür sorun gelenlere duyurulur!

  YanıtlayınSil
 4. Ağaçların çok güzel olmuş serguncum, hele ortadaki çok güzel. 'Babam ve Oğlum' filmini ve müziklerini ben de çok severim. Hele bir parça var ki yüreğimi burkan, özlemimi arttıran...

  YanıtlayınSil
 5. Her ne kadar bu ilk yorumum olsa da ne zamandır takipteyim ve yaptığınız şeylerin hepsine de bayılıyorum .. Özellikle matruşkalara :)Ellerinize sağlık..

  YanıtlayınSil
 6. tüm yorumlara teşekkürler..

  yetenek sizin bilgilendirme için ayrıca teşekkür ediyorum.

  YanıtlayınSil