3 Nisan 2010 Cumartesi

kelebekli yüzükler

meğer bu resin öyle "yaptım oldu" denebilecek bişey değilmiş. bu akşam yapıyorsam yarın fotoğraflayıp gösteremiyormuşum, epey meşakkatliymiş:))
tabanı hazırlamak zaten bi süreç, sonra resinle kaplayınca 2 gün kuruması için geçiyor. bi bakıyorum kimisinde baloncuk kalmış, kimisine çakmağı fazla tutmuşum yanmış derken bi kısmı eleniyor.
ben de yaydım sehpanın üzerine, kurumayı bekleyen bir sürü parça.. o araya başka işler sıkıştırıyorum yoksa içim sıkılıyor:)

bu arada bu kelebekler panoda da kullandığım şablondan. yüzük olabilecek minik hallerini çıktı almıştım. 2 farklı biçimde denedim..

12 yorum:

 1. Süper olmuşlar Sergn'cuğum.Daha ne olsun. You tube deki resin jewlery videolarını inceledin mi? Tüm inceliklerini gösterenler var.Mesela hava kabarcıklarını pipetle üfleyerek çıkartıyor. Yüzük yerleştirmek için ayak da yapmışlar.Başlı başına bir iş.
  Tebrik ederim.Ben hala bu dağ başında 100 kat vernik bulamadım. 40 kat olanı var, bilmem onunla da olur mu? Sevgiler.

  YanıtlayınSil
 2. Çok hoş görünüyorlar :)

  YanıtlayınSil
 3. Ama sana bir şey söyliyeyim mi, resinle bir başka güzel oldular, güzelliğine güzellik katıldı. Ellerine sağlık. Sen de benim gibisin, hemen bitsin istiyorsun, ben de kurumasına sabredemezdim doğrusu, ama sabırla herşey daha güzel oluyor...

  YanıtlayınSil
 4. Nedret Abla daha evvel de dediğim gibi istersen ben buradan alıp gönderebilirim sana. 40 katla olur mu bilemedim şimdi..

  YanıtlayınSil
 5. Olá, amiga!
  Passei para uma visitinha.
  Seu cantinho está lindo, agradável e de bom gosto.
  Muita saúde, paz e sucesso!


      ( ),,( )
      (=':'=)
   ﻶﻉჱﻶﻉ═¤═(,,)♥(,,)═¤═ﻶﻉჱﻶﻉ

  Com carinho, para você e sua família...

  Itabira - Brasil

  YanıtlayınSil
 6. Sağolasın. Aman benimki maymun iştahı işte, geçer:))

  YanıtlayınSil
 7. Resini bloglarda görüyordum ama tam olarak ne olduğunu anlayamamıştım. Şimdi netleşti kafamda:) Bu kadar emek isteyen bir şey olduğunu bilmesem hemen atlardım bende:)
  Bu yüzüklerde de diğer yaptıklarınız gibi çok temiz bir iş çıkarmışsınız, ellerinize sağlık, harikasınız:)

  YanıtlayınSil
 8. hepsi bir harika olmuş
  sadece yüzükler değil bardak altlıkları da bir muhteşem
  bu ne yaratıcılık ve ne kadar hızlı bir üretim yetişemiyorum :)
  ellerine sağlık
  bol satışlar olsun :)

  YanıtlayınSil
 9. ÇOK ŞIK EMEĞİNE SAĞLIK ARKADAŞIM
  SEVGİLER

  YanıtlayınSil
 10. çok güzel olmuş ellerine sağlık.bu kadar zor ve meşakatliyse yapımı,bazılarınıda elemek zorunda kalıyosan bu resinlerin hazır istediğin boyutlarda satılanları var.sadece resmin üzerine yapıştırıyorsun hemen sonuç alıyorsun.ama hayırrrrr ben kendim yapıjaaam dersen zorluklara dewam:)kolay gelsin sevgiler:)

  YanıtlayınSil