21 Ağustos 2010 Cumartesi

pasaj, vergi, vs..

dün mailime pasajdan mesajım olduğuna dair bir uyarı düştü. oysa ben pasaj hesabımı kapatmıştım!! ama meğer "hesabımı kapat" butonu hesabı dondurmak gibi bi işe yarıyormuş. kullanıcı adımızla giriş yaptığımızda soruyor "hesap size aitse tekrar aktifleştirmek ister misiniz?" evet dediğinizde de hoop tekrar hesabınız açık. ilginç bi sistemleri var doğrusu..

herneyse, mesaja bakmak için pasaja girip forumlarda şöyle bir dolaşınca vergi ile ilgili yeni gelişmelerin olduğunu gördüm. belki okuyanlarınız vardır ama şu blogda 3 konu başlığında işlenmiş bu konu. gidilip vergi dairesiyle görüşülmüş vs. ilgilenenler bi okusun derim..

4 yorum:

 1. Aynısı bana da oldu, haliyle mesajı okuyamadım ve senin yaptığını yaptım. Bana çok tatmin edici gelmedi. O nedenle hala Pasajı açmayı düşünmüyorum. Bir de şu var vergi memurlarının da kanundan çok fazla haberleri yok. Biz onlardan daha çok şey biliyoruz bu konuyla ilgili. En azından buradakiler öyle. Yarın birgün banka hesapları kontrol edilip, nerden buldun? araştırması yapılırsa ne olacak? Bunlar benim kişisel endişelerim elbette, kimseyi bağlamaz.

  YanıtlayınSil
 2. hala bu konuda bu kadar kaçılmaması üzerine gidilmesi taraftarıyım
  bilgilendirdiğin için çok teşekkürler

  YanıtlayınSil
 3. canım öncelikle bloguma ziyaretin için teşekkürler her zaman beklerim.
  yazını ve linkten konuyu okudum . inş kısa sürede kalıcı bir çözüm bulunur. bende yeni açmıştım nerdeyse açma kapama bir oldu.

  bilgiler için de çok teşekkürler sevgiler

  YanıtlayınSil